, אודות

הממתקים של סבתא – שוק לוינסקי – לוינסקי מרקט ,הינה חנות סיטונאית וליחידים אונליין וחנות שנמצאת ברחוב זבולון 15 תל אביב , מדרחוב לוינסקי ,שוק לוינסקי , החנות קיימת כבר למעלה מ20 שנה

הממתקים של סבתא מתמחה בשיווק ממתקים לאירועים ממתקים לחתונה ממתקים לבר מצווה ממתקים לברית ממתקים לימי הולדת ממתקים למסיבות ממתקים לבית הכנסת ממתקים לחגים , ממתקים לראש השנה ממתקים לשמחת תורה, ממתקים לחנוכה, ממתקים לפורים ועוד.. כמו כן בממתקים של סבתא שוק לוינסקי מתמחים במארזי שי לאירועים מארזי שי לעובדים וועדי עובדים מארזי שי לתלמידים מארזי שי ליום אהבה, מארזי שי וחבילות שי וחבילות ממתקים מעוצבים כמתנות ועוד .

בממתקים של סבתא מגוון אדיר של ממתקים ממותגים מכל העולם עם תחלופה גבוהה של מוצרים חדשים וחמים מכל העולם, כמו כן מגוון גדול של סוכריות לבית הכנסת סוכריות למציצה סוכריות ג’לי וטופי , סוכריות גומי וחמצוצים, לקריצים מרשמלו במגוון גדול ומיוחד , ממתקים לעיצוב , ממתקים לעיצוב לפי צבעים ,מסטיקים , מסטיקים ללא סוכר, כמו כן מגוון אדיר של שוקולדים החל בפרלינים ושוקולדים במשקל שוקולדים לאפיה וברים וטבלאות ועד ועוד ועוד

בממתקים של סבתא הלקוח אינו מובן מאליו ושימת דגש על השירות הינה בבת עינו של העסק , מתן שירות בדגש על הוגנות יושר וכדאיות , כמו כן מקבל הלקוח ליווי צמוד מרגע ההזמנה ועד לסיומה כמו גם ייעוץ והכוונה למתן פתרון טוב ויעיל ללקוח.

בין לקוחות הממתקים של סבתא ניתן למצוא תחילה את הקהל הרחב שמגיע לחנות וכן באתר . משרדים בעולם ההיטק , וועדי עובדים , משרדי ממשלה כגון משרד המשפטים, משרד מבקר המדינה , חנויות ממתקים ברחבי הארץ, חנויות נוחות, קיוסקים, מכולות, ובעיקר בעלי שמחה לאירועים השונים ועוד ועוד ועוד..